Examen Algemeen helper van Patrick Hageman

Zaterdagochtend 2 april vond het examen voor Algemeen Helper der KNPV plaats voor onze clubgenoot Patrick Hageman op ons terrein in Nistelrode. Onder toeziend oog van Harry van de Most en Rob Vugts werkte Patrick de hele reeks oefeningen af van de verschillende programma’s. Ondanks dat hij nog herstellende was van een fikse griep, wist hij alle oefeningen met overtuiging uit te voeren, zodat hij na de ondervraging over de theorie van de beide keurmeesters een positief resultaat te horen kreeg. Onze club wil iedereen die aan deze geslaagde dag heeft bijgedragen nogmaals hartelijk bedanken, in de eerste plaats de heren van de Most en Vughts, en natuurlijk de geleiders die deelnamen met hun hond: Mario van Miert, Wally van Eenenaam, Frank Hopman, Toon de Bakker, Carmen van de Kamp en onze clubleden GĂ©rard en Ellen, de clubleden die op en rond het veld alles regelden, de BBQers, de barhulp, de filmers, de fotografe en niet in de laatste plaats het aanwezige publiek! Patrick van harte gefeliciteerd!


Meer foto’s genaakt door Tonny Nikkelen van Lichtbringer Fotografie zijn te vinden op onze facebookpagina.

Dit bericht is geplaatst in algemeen, foto's, uitslagen. Bookmark de permalink.