Oefenweekend PH1 20/21 april 2013 in Nistelrode

Omdat onze club ieder jaar mensen moeten teleurstellen voor deelname aan onze oefendag i.v.m. te grote belangstelling, willen we dit jaar meer deelnemers een kans geven door 2 dagen te organiseren. Op zowel 20 april als 21 april houden we daarom een oefendag op ons terrein aan de Berghemseweg te Nistelrode (geen huisnummer, maar aan de noordkant ervan, dicht bij knooppunt Paalgraven). Dit jaar bestaat onze club ook nog eens 65 jaar, dus we wilden er wel een heel weekend aan wijden.

Het ochtendprogramma begint om 09.00 uur en het middagprogramma met het stelwerk tussen 13.00-13.30 uur. Het maximale aantal deelnemers per dag is 12, en we hebben niet alleen al inschrijvingen uit onze eigen provincie, maar ook van daarbuiten (Gelderland, Noord-Holland en Limburg). Pakwerk zal gemaakt worden door de algemeen helpers Cor Barents (Limburg) en Mark van Ginkel (Noord-Holland) op zaterdag, en Joep Elferink (Gelderland) en Jan van Belzen (Noord-Brabant) op zondag, en door Stefan Langenhuizen van onze eigen club (pakwerker bij de luchtmacht).

Wij kijken er naar uit om er met z’n allen twee fijne oefendagen van te maken!

Dit bericht is geplaatst in agenda, algemeen. Bookmark de permalink.

2 Responses to Oefenweekend PH1 20/21 april 2013 in Nistelrode

  1. Sandra schreef:

    Het was een goed georganiseerde oefendag!! Bedankt daarvoor!
    Ik kijk uit naar de foto’s!

  2. admin schreef:

    Fijn dat je het goed naar de zin gehad hebt, dat was ook de bedoeling. De foto’s staan inmiddels op de site van Wilma.

Geef een reactie